دوره آفلاین ریدینگ آیلتس

بدون امتیاز 0 رای
395,000 تومان

دوره آفلاین ریدینگ آیلتس یکی از انواع دوره های ارائه شده جهت تقویت مهارت ریدینگ شما برای کسب نمره بالا…

37
395,000 تومان

دوره آنلاین ریدینگ آیلتس

بدون امتیاز 0 رای
550,000 تومان

در این دوره چه آموزش داده می شود؟   شامل  پنج جلسه حدوداً یک ساعت و نیم آنلاین در پلتفرم اسکایپ…

0
550,000 تومان

دوره ریدینگ آکادمی زبان مایده دوست هر آنچه را که برای کسب نمره قابل‌قبول از بخش ریدینگ آیلتس جنرال و آکادمی لازم دارید، در اختیار شما قرار می‌دهد. این دوره به دو صورت کلاس‌های آنلاین و آفلاین برگزار شده و به این ترتیب دست شما را در انتخاب براساس شرایطتان باز می‌گذارد. دوره ریدینگ آیلتس به شما کمک می‌کند بتوانید از هر متنی که پیش رویتان قرار می‌دهند، ایده‌ها، جزییات و اطلاعات موردنظر را به راحتی استخراج کرده و مطلب را به روشنی درک کنید. یکی از اهداف این دوره ارتقا دایره لغات شما در جهت استفاده از آن در ریدینگ است. یعنی شما ساختار و معنی واژه‌ها را به طور کاربردی یاد خواهید گرفت. به علاوه تکنیک‌ها و مهارت‌هایی که در این دوره به شما آموزش داده می‌شود، می‌تواند در بالا رفتن سرعت درک مطلب و تست‌زدنی در بخش ریدینگ آزمون جنرال و آکادمیک کمکتان کند.

خدماتی که در دوره ریدینگ آیلتس ارائه می‌شود

همانطور که می‌دانید آزمون ریدینگ آیلتس یک ساعت طول می‌کشد. مطالبی که در بخش وجود دارد برای آزمون آکادمیک و عمومی متفاوت خواهد بود، اما نوع و تعداد سوالات یکسان است. در این آزمون سه متن برای خواندن وجود دارد، که از 500 تا 900 کلمه متغیر است و از سطح 1 تا 3 براساس دشواری افزایش می‌یابد. به طور کلی در این بخش شما باید به 40 سوال پاسخ دهید. این آزمون برای ارزیابی طیف گسترده‌ای از مهارت‌های خواندن و درک مطلب طراحی شده‌است، که در دوره ریدینگ آیلتس ما همه را یاد می‌گیرید. خدمات این دوره آکادمی زبان مایده دوست عبارتند از:

آموزش مبانی ریدینگ در آزمون آیلتس جنرال

ریدینگ در آزمون جنرال به موضوعات عمومی مانند زندگی روزمره و موقعیت‌های اجتماعی می‌پردازد. دوره ریدینگ آیلتس ما شما را برای به دست آوردن بالاترین امتیاز در بخش ریدینگ آیلتس جنرال آماده می‌کند. این آموزش شامل تکنیک‌ها و مهارت‌هایی است که از طریق آن می‌توانید بدون چالش از پس هر متنی برآمده و حتی بدون اینکه معنی همه لغات را بدانید، به سوالاتی که از آن استخراج می‌شود، پاسخ دهید.

آموزش مبانی ریدینگ در آزمون آیلتس آکادمیک

آزمون آیلتس آکادمیک در بخش ریدینگ سخت‌تر از آزمون ریدینگ آیلتس جنرال است. سیستم نمره‌دهی هم در این دو آزمون کاملا با هم تفاوت دارد. در واقع برای دریافت همان نمره آزمون ریدینگ آکادمیک، باید به سوالات بیشتری در آزمون آیلتس جنرال پاسخ صحیح دهید. دوره Ielts Reading در آکادمی زبان مائده دوست با توجه به این تفاوت‌ها، شما را برای آزمون آکادمیک آماده می‌کند.

بررسی انواع سوالات در بخش ریدینگ آزمون آیلتس جنرال و آکادمیک

در این دوره انواع سوالات از قبیل؛ short answer questions, and heading، matching and multiple choice ، Diagram Labelling and Summary/sentence completion، tables and identifying writer’s view و classification and locating information با جزییات کامل با شما تمرین می‌شود.

عضویت در گروه‌های آنلاین برای تعامل با دیگر زبان‌آموزان

یکی از خدمات ما در دوره ریدینگ آیلتس این است که شما را در گروه‌های تلگرامی عضو می‌کنیم. به این ترتیب شما می‌توانید درباره انواع سوژه‌های مربوط به ریدینگ آیلتس با دیگر زبان آموزان تعامل داشته‌باشید.

ارائه نکات مطالعاتی برای دوره ریدینگ آیلتس

در این دوره خط فکری و مطالعاتی شما برای ارتقا مهارت درک مطلب در آزمون آیلتس در جهت درست تغییر می‌کند. نکات و ریزه‌کاری‌هایی که در این بخش در اختیار شما قرار می‌دهد، باعث می‌شود نسبت به دیگر شرکت کنندگان یک برگ برنده داشته‌باشید.

انواع کلاس‌های آکادمی مایده دوست در دوره ریدینگ آیلتس

خوشبختانه همه نیازهای زبان آموز در این دوره لحاظ شده‌است. شاید دلیل این موضوع این است که تک تک مدرسان و مدیر این مجموعه این مسیر را رفته و از کم و کیف آن کاملا مطلعند. بنابراین دو نوع کلاس در این دوره وجود دارد که شما می‌توانید بر طبق نیازها و شرایطتتان هر کدام را انتخاب کنید. این دو نوع کلاس عبارتند از:

کلاس آنلاین ریدینگ آیلتس

کلاس‌های آنلاین ریدینگ آیلتس شامل پنج جلسه است که هر جلسه یک ساعت و نیم زمان می‌برد. این کلاس به انتخاب شما در پلتفرم اسکایپ یا بیگ بلو باتن برگزار می‌شود. در این جلسات علاوه بر اینکه دایره لغات شما به طور قابل‌توجهی گسترش پیدا می‌کند، روش‌های کابردی را برای استفاده از لغات در درک مطلب عمومی و تخصصی یاد خواهید گرفت. همچنین نمونه سوالات ریدینگ آیلتس سال‌های قبل هم در بخش آکادمیک و هم جنرال با شما تمرین می‌شود. البته آموزش شما در این بخش به کلاس‌های آنلاین محدود نمی‌شود. شما در تمام مدت آموزشتان از پشتیبانی آنلاین برخوردار خواهید شد.

کلاس آفلاین ریدینگ آیلتس

این کلاس‌ها شامل 5 جلسه آموزش است، که هر جلسه یک ساعت زمان می‌برد. با شرکت در این دوره جزوات طبقه‌بندی شده در اختیار شما قرار گرفته و نمونه سوالات آزمون‌های قبلی را با کمک پشتیبان آنلاین تمرین و بررسی می‌کنید. در کلاس آفلاین ریدینگ آیلتس علاوه بر اینکه تکنیک‌ها و مهارت پاسخ‌گویی به سوالات ریدینگ آیلتس جنرال و آکادمیک را به دست می‌آورید، مهارت شما در مدیریت زمان، کنترل استرس، تکنیک تست‌زنی و تمرکز کردن در زمان امتحان هم افزایش می‌یابد.

نتیجه شرکت در دوره ریدینگ آیلتس

شرکت در دوره ریدینگ آیلتس به معنای بالا رفتن نمره شما در آزمون هم در آیلتس جنرال و هم آکادمی است. اگر در سطح متوسط یا اینترمدیت قرار دارید، نمره آیلستان از 6 بالا نمی‌رود و یا تازه قرار است تست زدن را شروع کنید، این دوره نتایج چشمگیری برای شما خواهد داشت. نتیجه شرکت در دوره ریدینگ آیلتس مایده دوست به شرح زیر است:

  • آشنایی کامل و با جزییات درباره فرمت بخش ریدینگ در آزمون جنرال و آکادمیک آیلتس
  • آشنایی کامل با سیستم نمره‌دهی در آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال
  • ارتقا دایره لغات به صورت کاربردی
  • بهبود توانایی درک موضوعات، ایده‌ها و جزئیات متون با موضوعات مختلف
  • افزایش قابلیت درک مطالب با استفاده از مرور کلی و نگاه سطحی
  • ارتقا قدرت درک استدلال منطقی؛ شناخت دیدگاه‌ها، نگرش‌ها و قصد نویسندگان از نوشتن متون
  • آشنایی کامل با همه انواع سوالات ریدینگ آیلتس جنرال و آکادمیگ
  • بهبود قدرت تست‌زنی و مدریت زمان
  • تسلط به تکنیک‌های لازم برای گرفتن نمره کامل از بخش ریدینگ هم در آزمون جنرال و هم در آزمون آکادمیک آیلتس
  • آشنایی کامل با سوالات ریدینگ در آزمون‌های قبل