شرکت در دوره آیلتس به راحتی می‌تواند دانش و مهارت شما را به سطحی برساند، که آزمون آیلتس را با نمره قابل قبول از سر بگذرانید. کافی است بدانید که کدام دوره برای سطح فعلی شما مناسب است و به کدامیک از منابع آموزشی نیاز دارید. اگر به دنبال دوره فشرده آیلتس هستید، یک راه بهتر برای شما سراغ داریم. در دوره‌های آمادگی آیلتس ما، شما به جای زبان عمومی، تکنیک‌های پاسخ‌گویی به سوالات آزمون آیلتس را یاد می‌گیرید. به این ترتیب شما به صورت کاربردی در مدت زمان قابل قبولی مهارت و دانش خود را ارتقا خواهید داد. همچنین به جای اینکه در به در به دنبال دوره آمادگی آیلتس در تهران بگردید، می‌توانید از هر کجای کشور و یا حتی دنیا، در کلاس‌های آنلاین ما شرکت کرده و یا پکیج آیلتس ما را دریافت کنید. در این صفحه هر نوع دوره و کلاسی مطابق با نیازها و هدف نهایی شما وجود دارد.

انواع دوره رایتنگ آیلتس

دسته‌بندی دوره های آیلتس

با کمک دسته‌بندی زیر می‌توانید دوره آیلتس مناسب خود را انتخاب کرده و در آن شرکت کنید. این دوره‌ها شامل موارد زیر است:

کلاس آنلاین خصوصی آیلتس

این کلاس‌ها به صورت تک نفره، دو نفره و سه نفره با قیمت‌های مختلف ارائه می‌شود. دوره آمادگی آیلتس به صورت خصوصی و آنلاین، بر طبق کتاب‌های آمادگی آیلتس شامل؛ Collocations in USE (برای تقویت دایره لغات رایتینگ و اسپیگینگ در بخش کالوکیشن)، IELTS Essential Words (برای تقویت ریدینگ)، Vocabulary for IELTS (برای تقویت دایره لغات اسپیکینگ و لیسنینگ)، Idioms in use برای تقویت زبان اصطلاحات در اسپیکینگ و همچنین Grammar For IELTS تدریس می‌شود. این دوره مخصوص افرادی است که حداقل در سطح اینترمدیت یا متوسط هستند.

تدریس این کلاس‌ها به همراه کلاس‌های آموزش تکنیک ریدینگ، رایتینگ، اسپیکینگ و لیسنینگ چه برای متقاضی آیلتس جنرال و چه آکادمیک انجام می‌گیرد. زمان این کلاس‌ها با هماهنگی شما و مدرستان تعیین می‌شود. این کلاس در پلتفرم «بیگ بلو باتن» برگزار می‌شود. کلاس همچنین قابلیت ضبط شدن دارد و نسخه ضبط شده آن در اختیار شما قرار می‌گیرد.

پکیج آیلتس

در این دوره 5 مهارت مختلف در قالب تکنیک‌های کاربردی به شما آموزش داده می‌شود. روش آموزش در این دوره Ielts، تدریس نمونه‌های تسک یک و تسک دو است. عملکرد زبان آموزان در این دوره توسط مدرسان بررسی شده، تصحیح می‌شود و فیدبک دریافت می‌کنند. همچنین با دریافت این پکیج شما از پشتیبانی آنلاین برخوردار خواهید شد. در بخش اسپیکینگ و رایتینگ شما فیدبک دریافت کرده و اشکالات شما با جزییات برایتان توضیح داده می‌شود. توجه کنید که در این دوره، زبان عمومی تدریس نمی‌شود و فقط تکنیک‌های کاربردی برای بالا رفتن نمره آیلتس به شما آموزش داده می‌شود. این دوره خود شامل بخش‌های زیر است:

 • کلاس‌های آفلاین لیسنینگ شامل؛ کلاس‌های لیسنینگ آیلتس آکادمیک و جنرال: برای اینکه بتوانید از این دوره به خوبی استفاده کنید، باید در سطح متوسط به بالا باشید. یعنی اگر مایلید تکنیک‌های لیسنینگ آیلتس را یاد بگیرید، در حدی که کاملا آماده شرکت در آزمون آیلتس باشید، این دوره به دردتان می‌خورد.
 • کلاس آفلاین اسپیکینگ آیلتس جنرال و آکادمیک: این دوره هم برای متقاضیان آیلتس جنرال و هم آکادمیک مناسب است. در این دوره 3 نمونه اسپیکینگ شما طبق آیلتس بررسی شده، تصحیح می‌شود و اشکالات شما را برایتان با جزییات توضیح می‌دهیم.
 • کلاس تکنیک رایتینگ آیلتس تسک دو آکادمیک و جنرال: در این دوره پکیج آکادمیک رایتینگ تسک یک فقط مختص به کاندیداهای آیلتس آکادمیک است. و تسک یک این دوره مخصوص متقاضیان امتحان جنرال است. 3 مورد از رایتینگ‌های شما توسط مدرسان آکادمی مایده دوست بررسی شده و تصحیح می‌شود. همچنین شما از مدرس موردنظر فیدبک کاربردی دریافت خواهید کرد، تا هیچ ابهام و اشکالی در ذهنتان باقی نماند.
 • کلاس آفلاین ریدینگ آیلتس: این دوره مناسب زبان آموزان آیلتس جنرال و آکادمیک است. در این دوره هم ابتدا شما تکینیک‌های پاسخ‌گویی به سوالات ریدینگ آیلتس را یاد می‌گیرید. سپس نمونه ریدینگ شما توسط مدرس تصحیح شده و اشکالاتتان رفع می‌شود.

پکیج دوره های آیلتس

دوره آیلتس جنرال

در این دوره کلاس‌های آنلاین و آفلاین آمادگی و تکنیک آیلتس جنرال و آکادمیک ارائه می‌شود. کلاس‌های آمادگی آیلتس به صورت خصوصی و گروهی برگزار می‌شود. در این دوره کتاب‌های Collocations in USE (برای تقویت دایره لغات رایتینگ و اسپیگینگ در بخش کالوکیشن)، IELTS Essential Words (برای تقویت ریدینگ)، Vocabulary for IELTS تدریس می‌شود.

کلاس‌های آموزش تکنیک‌های آیلتس هم برای آیلتس جنرال و هم برای آیلتس آکادمیک زبان عمومی مشابهی داشته و تکنیک‌های آیلتس در هر چهار بخش آزمون یعنی ریدینگ، اسپیکینگ، رایتینگ و لیسنینگ آموزش داده می‌شود. در این دوره‌ها فقط تسک یک آکادمیک با تسک یک جنرال تفاوت دارد. تکنیک‌های تست زدن در این دوره به شما آموزش داده می‌شود و به خوبی با نمونه سوالات آشنا خواهید شد.

دوره آیلتس آکادمیک 

در این دوره از منابعی مانند؛ Cambridge IELTS series, Barron’s IELTS Superpack و The Official Cambridge Guide to IELTS برای آموزش تکنیک‌های شرکت در آیلتس آکادمیک استفاده می‌شود.

دوره Exclusive IELTS 

شرکت در این دوره به شما کمک می‌کند تا بتوانید نمره 7 یا بالاتر از آن را در آزمون آیلتس به دست آورید. تکنیک‌ها و مهارت‌هایی که در این دوره آمادگی آیلتس به شما آموزش داده می‌شود در نوع خود منحصر به فرد است. همچنین شما به طور مداوم توسط مدرسین آکادمی پشتیبانی شده و اشکالات و ابهاماتتان رفع می‌شود.

دوره اسپیکینگ آیلتس

این دوره Ielts همانطور که مشخص است، مهارت اسپیکینگ شما را تقویت می‌کند. برای اسپیگینگ آیلتس هم دوره آنلاین و هم آفلاین وجود دارد و شما می‌توانید بسته به شرایطتان یکی از این دو مورد را انتخاب کنید.

دوره ریدینگ آیلتس

این دوره ریدینگ آیلتس به شما مهارت‌های پاسخ‌گویی به سوالات ریدینگ را آموزش می‌دهد. درک مطلب و دریافت از روی خواندن متون مورد آزمون در آیلتس، هدف نهایی این دوره است. البته شما در این دوره بیشتر از اینکه زبان عمومی خود را تقویت کنید، ترفندهایی را یاد می‌گیرید که هر متنی را برای شما قابل درک می‌کند.

دوره رایتینگ آیلتس

یکی از بخش‌های مهم و چالش‌برانگیز دوره آمادگی آیلتس که برای بسیاری از متقاضیان دشوار است، رایتینگ محسوب می‌شود. خوشبختانه در دوره‌های ما ترفندهایی برای پاسخ دادن به سوالات بخش رایتینگ آیلتس وجود به شما آموزش داده می‌شود. این دوره‌ها به صورت آفلاین و آنلاین برگزار می‌شود.

دوره لیسنینگ آیلتس

درک شنیداری یا همان لیسنینگ در آزمون آیلتس نقش کلیدی دارد. مدرس در این دوره‌ها به شما مهارت درک مطالب شنیداری را آموزش می‌دهد. با شرکت در دوره آنلاین یا استفاده از دوره آفلاین لیسنینگ می‌توانید با خیال راحت به سوالات بخش لیسنینگ آیلتس پاسخ دهید.

دوره آفلاین اسپیکینگ آیلتس

بدون امتیاز 0 رای
450,000 تومان
 •  شامل  سه جلسه آفلاین به همراه تصحیح رایتینگ
 • پشتیبانی تلگرامی و پاسخگویی به تمام سوالات
 • عضویت در گروه تلگرامی جهت دریافت جزوات و همچنین تعامل با شرکت کنندگان دیگر
15
450,000 تومان

دوره آفلاین رایتینگ آیلتس آکادمیک (تسک یک)

5.00 2 رای
400,000 تومان

در این دوره چه آموزش داده می شود؟  شامل  پنج جلسه حدوداً یک ساعت و نیم آفلاین به همراه یک…

26
400,000 تومان

دوره آفلاین رایتینگ تسک دو ( آیلتس آکادمیک و جنرال)

بدون امتیاز 0 رای
550,000 تومان
 •  شامل  پنج جلسه  آفلاین به همراه تصحیح سه رایتینگ تسک دو و پشتیبانی آنلاین
 • پشتیبانی آنلاین و پاسخگویی به تمام سوالات
 • عضویت در گروه تلگرامی جهت دریافت جزوات، سمپل های مناسب و همچنین تعامل با شرکت کنندگان دیگر
23
550,000 تومان

دوره آفلاین رایتینگ تسک یک ( آیلتس جنرال)

بدون امتیاز 0 رای
370,000 تومان
 •  شامل  سه جلسه آفلاین به همراه تصحیح رایتینگ
 • پشتیبانی تلگرامی و پاسخگویی به تمام سوالات
 • عضویت در گروه تلگرامی جهت دریافت جزوات و همچنین تعامل با شرکت کنندگان دیگر
5
370,000 تومان

دوره آفلاین ریدینگ آیلتس

بدون امتیاز 0 رای
395,000 تومان

 آزمون ریدینگ آیلتس چیست؟ آزمون ریدینگ آیلتس، آزمونی استاندارد است که پس از آزمون لیسنینگ در آزمون آيلتس از کاندیدای…

26
395,000 تومان

دوره آفلاین لیسنینگ آیلتس

5.00 1 رای
400,000 تومان
 •  شامل  پنج جلسه حدوداً یک ساعته آفلاین و یک جلسه آنلاین اشکال گیری و مشاوره مهارت لیسنینگ
 • پشتیبانی تلگرامی و پاسخگویی به تمام سوالات
 • عضویت در گروه تلگرامی جهت دریافت جزوات، فایل های صوتی و همچنین تعامل با شرکت کنندگان دیگر
 • عضویت در گروه تد تاک ( مخصوص زبان آموزانی که علاقه مند به تمرین کردن پادکست تد تاک به صورت هفتگی هستند)
41
400,000 تومان

دوره آنلاین بحث آزاد ( تد تاک)

بدون امتیاز 0 رای
250,000 تومان

در این دوره چه آموزش داده می شود؟ شامل چهار جلسه آنلاین در پلتفرم Google Meet تعداد شرکت کنندگان حداکثر…

5
250,000 تومان

دوره آنلاین رایتینگ آیلتس آکادمیک (تسک دو)

بدون امتیاز 0 رای
550,000 تومان

در این دوره چه آموزش داده می شود؟  شامل  پنج جلسه حدوداً یک ساعت و نیم آنلاین در پلتفرم اسکایپ…

0
550,000 تومان

دوره آنلاین رایتینگ آیلتس آکادمیک (تسک یک )

بدون امتیاز 0 رای
550,000 تومان

در این دوره چه آموزش داده می شود؟ شامل  پنج جلسه حدوداً یک ساعت و نیم آنلاین در پلتفرم اسکایپ…

0
550,000 تومان

دوره آنلاین ریدینگ آیلتس

بدون امتیاز 0 رای
550,000 تومان

در این دوره چه آموزش داده می شود؟   شامل  پنج جلسه حدوداً یک ساعت و نیم آنلاین در پلتفرم اسکایپ…

0
550,000 تومان

دوره آنلاین لیسنینگ آیلتس

بدون امتیاز 0 رای
550,000 تومان

آزمون لیسنینگ آیلتس چیست؟ مدت زمان: ۳۰ دقیقه فایل صوتی فقط یک بار پخش خواهد شد. چهل سوال در چهار…

0
550,000 تومان

کلاس آنلاین آیلتس

اگر شما هم تصمیم گرفته‌اید برای امتحان آیلتس آماده شوید، ممکن است با سه‌راهی آموزش کلاس آنلاین آیلتس، آفلاین یا…

0
رایگان!