دوره آنلاین رایتینگ آیلتس آکادمیک (تسک دو)

بدون امتیاز 0 رای
550,000 تومان

در این دوره چه آموزش داده می شود؟  شامل  پنج جلسه حدوداً یک ساعت و نیم آنلاین در پلتفرم اسکایپ…

0
550,000 تومان

دوره آنلاین رایتینگ آیلتس آکادمیک (تسک یک )

بدون امتیاز 0 رای
550,000 تومان

در این دوره چه آموزش داده می شود؟ شامل  پنج جلسه حدوداً یک ساعت و نیم آنلاین در پلتفرم اسکایپ…

0
550,000 تومان

دوره آنلاین رایتینگ آیلتس شامل مبانی آموزشی یکی از چهار مهارت اصلی آزمون آیلتس، یعنی رایتینگ است. این دوره به صورت آنلاین و از طریق پلتفرم اسکایپ و بیگ بلو باتن برگزار می‌شود. پیش نیاز شرکت در این دوره سطح متوسط یا اینترمدیت است. توجه داشته‌باشید که با شرکت در این دوره به تقویت زبان عمومی شما کمک نمی‌شود. در عوض در این دوره شما انواع تکنیک‌ها و مهارت‌های لازم برای تسلط بر آزمون آیلتس در بخش رایتینگ را یاد می‌گیرید. انواع سوالات و نمونه‌های رایتینگ سال‌های قبل با شما تمرین می‌شود. به علاوه نمونه‌های رایتینگ که شما می‌نویسید، توسط مدرسین بررسی شده و با استفاده از فیدبک‌هایی که دریافت می‌کنید، نقاط ضعف خود را تقویت می‌کنید.

ضرورت شرکت در دوره آنلاین رایتینگ آیلتس

شرکت در دوره آنلاین رایتینگ آیلتس برای هر متقاضی ضروری است، چون این بخش فقط یک نامه نوشتن معمولی نیست. رایتینگ آیلتس از دو تسک تشکیل شده‌است. تسک یک شامل نوشتن خلاصه‌ای از یک تصویر یا فرآیند (برای آزمون آکادمیک) یا نوشتن یک نامه (برای آزمون جنرال) است. در تسک دو اما، شما یک مقاله کامل می‌نویسید. در این بخش اینکه ایده‌پردازی شما چقدر خوب است و سطح شما از نظر واژگان و گرامر چگونه است، ارزیابی می‌شود.

در آزمون آکادمیک آیلتس، اولین کاری که قرار است در رایتینگ انجام دهید، این است که یک اینفوگرافیک حداقل با ۱۵۰ کلمه با محدودیت زمانی ۲۰ دقیقه‌ای توصیف کنید. انواع متداول اینفوگرافیک‌ها شامل نمودار دایره‌ای، نمودار میله‌ای، نمودار خطی، نقشه و نمودار فرآیند است. گاهی اوقات ترکیبی از بیش از یک نوع اینفوگرافیک در این بخش وجود دارد.

تسک دو در هر دو نسخه از آزمون یکسان است و شما را ملزم می‌کند که نظر خود را درباره یک موضوع اجتماعی ارائه دهید و از آن دفاع کنید. موضوعات رایتینگ آیلتس رایج برای این کار ممکن است عمومی باشد مانند موضوع «بودجه دولتی برای هنر» یا شخصی‌تر باشد مانند «ترجیحات فرد درباره محل زندگی، نحوه تحصیل و …».

انواع دوره‌های آنلاین رایتینگ آیلتس مائده دوست

همانطور که احتمالا می‌دانید، آزمون رایتینگ در آیلتس به دو بخش تسک یک و تسک دو تقسیم می‌شود. هر کدام از این تسک‌ها بخش متفاوتی از مهارت شما در نوشتار انگلیسی را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. به همین دلیل دوره آنلاین رایتینگ آیلتس در آکادمی زبان مائده‌دوست هم، خود در دو بخش مجزا برگزار می‌شود:

دوره رایتینگ آیلتس آکادمیک (تسک یک)

پیش‌نیاز شرکت در این دوره سطح متوسط یا اینترمدیت است. این کلاس به بهترین شکل ممکن تکنیک‌های رایتینگ تسک یک آیلتس آکادمیک را به شما آموزش می‌دهد. در تمام طول این دوره شما از پشتیبانی آنلاین برخوردار بوده و در نهایت هم گواهی پایان دوره آکادمی زبان مائده‌دوست را دریافت می‌کنید. طول دوره 5 جلسه یک ساعت و نیمه در پلتفرم اسکایپ و بیگ بلو باتن است. نمونه سوالات سال‌های قبل با شما تمرین می‌شود. در ضمن 5 رایتینگ نوشته‌شده توسط شما، زیرنظر مدرسین بررسی شده و اشکالات شما برطرف می‌شود.

دوره رایتینگ آیلتس آکادمیک (تسک دو)

5 جلسه یک و ساعت نیمه در این دوره برگزار می‌شود که شما می‌توانید به صورت غیرحضوری و در پلتفرم اسکایپ یا بیگ بلو باتن در آن شرکت کنید. شما علاوه بر کلاس‌های آنلاین، عضو گروه‌های تلگرامی فعالی شده که امکان تعامل با دیگر زبان آموزان و دسترسی به منابع را برای شما فراهم می‌کند. مبانی تسک دو رایتینگ آیلتس آکادمیک به صورت تکنیک‌های کاربردی و مهارت‌هایی ضروری در اختیاز شما قرار می‌گیرد.

خدماتی که در دوره آنلاین رایتینگ آیلتس در اختیار شما قرار می‌دهد

خدمات آکادمی زبان مائده‌دوست فقط شامل؛ تدریس صرف نیست. این خدمات به اندازه‌ای گسترده و متنوع است که همه نیازهای شما را به عنوان متقاضی شرکت  در آزمون آیلتس برآورده می‌کند. مهم‌ترین این خدمات عبارتند از:

 • پشتیبانی آنلاین و مداوم از زبان‌آموز توسط مدرسین زبده و کاربلد
 • عضویت گروه‌های تلگرامی برای ایجاد تعامل بین زبان‌آموزان
 • در اختیار قرار دادن انواع منابع آموزشی مهم و مفید برای رایتینگ آیلتس
 • تصحیح تمرینات رایتینگ زبان‌آموز توسط متخصصین این امر
 • پاسخ‌گویی به همه سوالات، ابهامات و دغدغه‌های زبان‌آموزان به صورت آنلاین و فوری
 • ارائه توصیه‌های کاربردی و راه‌حل‌های مناسب هر زبان‌آموز با هدف رفع نقاط ضعف

دوره آنلاین رایتینگ آیلتس مناسب چه کسانی است؟

کلاس‌های آنلاین رایتینگ آیلتس به درد سه دسته افراد زیر می‌خورد:

 • افرادی که در نوشتار انگلیسی ضعف دارند و مایلند این مهارت را در خود تقویت کنند.
 • افرادی که شغلشان به مکاتبات انگلیسی از طریق ایمیل و دیگر پلتفرم‌ها بستگی دارد و باید در این زمینه سطح خود را بالا ببرند.
 • افرادی که نمره آزمون آیلتشان بالاتر از 6 نمی‌رود.
 • افرادی که قرار است برای اولین بار در آزمون آیلتس آکادمیک شرکت کنند.

مهارت‌هایی که در دوره آنلاین رایتینگ آیلتس به دست می‌آورید

نتیجه شرکت در این دوره‌ها، به دست آوردن مهارت‌های زیر است:

 • آشنایی جامع با فرمت آزمون آیلتس
 • آشنایی با سیستم نمره‌دهی تسک یک و دو رایتینگ
 • آشنایی با فرمت انواع سوالات رایتینگ تسک یک و دو
 • تسلط بر سوالات opinion questions، Discussion Essay، Situation Questions و Direct Questions
 • تسلط بر اینتروداکشن نویسی، پارگراف‌بندی و نتیجه‌گیری
 • تسلط بر اصول نگارش انگلیسی و علائم نوشتاری
 • استفاده از کلمات رسمی و نحوه پاراگراف نویسی
 • تسلط بر مدیریت زمان و کنترل استرس در بخش رایتینگ آزمون آیلتس اکادمیک