!

هیچ محصولی یافت نشد

محصولی برای فیلتر انتخابی شما یافت نشد.

آیلتس آکادمیک همانطور که می‌دانید نوعی آزمون آیلتس است که به موضوعات آکادمیک و تخصصی‌تر نسبت به آیلتس جنرال می‌پردازد. این آزمون برای بخشی از موسسات آموزشی و مجامع علمی کشورهای مختلف دنیا اعتبار دارد. دوره آیلتس آکادمیک در آکادمی زبان مایده دوست به طور دقیق به کم و کیف آزمون آیلتس آکادمیک مسلط بوده و آن را در دوره‌های خود مدنظر دارد. در این کلاس‌ها شما مهارت‌ها و تکنیک‌های شرکت در آزمون آیلتس آکادمیک را یاد می‌گیرید. به این ترتیب نمره شما در این آزمون ارتقا پیدا کرده و حتی می‌توانید نمره یالاتر از 7 یا 7.5 آیلتس آکادمیک را به دست آورید.

خدماتی که در دوره آیلتس آکادمیک ارائه می‌شود

در دوره IELTS Academic کلاس‌های آنلاین و آفلاین آمادگی برای شرکت در آزمون آیلتس آکادمیک ارائه می‌شود. در این کلاس‌ها شما تکنیک‌ها و مهارت‌های لازم را برای اینکه بتوانید در آزمون آیلتس آکادمیک نمره کامل دریافت کنید، یاد می‌گیرید. این کلاس‌ها هم به صورت خصوصی و هم به شکل گروهی برگزار می‌شود و شما می‌توانید هر کدام را که مایلید انتخاب کنید. خدمات این دوره عبارتند از:

 • آشنایی با کم و کیف و فرمت آیلتس آکادمیک
 • آشنایی با نحوه نمره‌دهی در آزمون آیلتس آکادمیک
 • ارتقا دایره لغات و یادگیری روش استفاده از آن در بخش‌های مختلف ریدینگ، اسپیکینگ، لیسنینگ و رایتینگ
 • یادگیری انواع مهارت‌ها و تکنیک‌های حیاتی در همه بخش‌های آیلتس آکادمیک
 • ارتقا مهارت درک شنیداری در حوزه محتواهای آکادمیک
 • یادگیری تکنیک‌های تست‌زنی در آزمون آیلتس
 • بالا بردن سرعت خواندن و درک مطلب
 • بهبود دایره لغات و مهارت‌ استفاده از آن در اسپیکینگ و همچنین بالا رفتن سرعت اسپیکینگ
 • حل نمونه سوالات آیلتس آکادمیک و شرکت در آزمون‌های شبیه‌سازی شده آیلتس آکادمیک

مهارت‌هایی که با تهیه دوره آیلتس آکادمیک به دست می‌آورید

در دوره  IELTS Academic شما تکنیک‌های آیلتس در هر چهار بخش آزمون آکادمیک را فرا می‌گیرید. این چهار بخش عبارتنداز:

 • ریدینگ: در این بخش شما می‌توانید کلاس‌های آنلاین یا آفلاین تکنیک ریدینگ را بگذرانید. این بخش شامل آموزش تکنیک‌های تست زدن و حل نمونه سوالات ریدینگ است. شما برای تسلط بر موضوعات ریدینگ، می‌توانید در کلاس‌های آنلاین یا آفلاین آیلتس آکادمیک شرکت کنید. با شرکت در این کلاس‌ها هم دایره لغات شما ارتقا پیدا می‌کند و هم سرعت خواندن و درک مطلبتان بیشتر می‌شود.
 • اسپیکینگ: بخش اسپیکینگ در این دوره هم شامل کلاس‌های آنلاین و آفلاین تکنیک اسپیکینگ است. در این کلاس‌ها شما کاربردی‌ترین مهارت‌های پاسخ‌گویی به سوالات آزمون آیلتس آکادمیک در بخش اسپیکینگ را فرا می‌گیرید.
 • رایتینگ: این بخش از آزمون آیلتس آکادمیک شامل تکنیک های رایتینگ تسک یک و تسک دو است. شما با استفاده از کلاس‌های آنلاین و آفلاین آیلتس آکادمیک، مهارت پاسخ‌گویی به این تسک‌ها را به دست می‌آورید. همچنین نمونه‌های رایتینگ آزمون‌های قبلی توسط مدرس همراه با شما بررسی می‌شود.
 • لیسنینگ: سوالات لیسنینگ یکی از چالشی‌ترین بخش‌های آزمون آیلتس آکادمیک است، که بسیاری از زبان آموزان را می‌ترساند. با این وجود با گذراندن کلاس‌های آفلاین و آنلاین لیسنینگ دوره آیلتس آکادمیک، شما می‌توانید به راحتی از پس سوالات این بخش از آزمون بربیایید.

منابعی که در دوره آیلتس آکادمیک به شما آموزش داده می‌شود

منابعی که دوره‌های آیلتس در آکادمی زبان مائده دوست براساس آن برگزار می‌شود، همگی از منابع اصلی و جامع این آزمون هستند. در این دوره منابع اصلی آزمون آیلتس آکادمیک تدریس می‌شود. این منابع عبارتند از:

 • کتاب‌ Collocations in USE: این کتاب که یکی از منابع اصلی آزمون آیلتس آکادمیک است، از چند جنبه مختلف سطح زبان شما را ارتقا می‌دهد. اما مهم‌ترین فایده یادگیری این کتاب، ارتقا دایره لغات شما است. بهبود دایره لغات شما برای رایتینگ و اسپیگینگ و البته در بخش کالوکیشن با استفاده از این منبع جامع محقق می‌شود.
 • کتاب IELTS Essential Words: این کتاب که بسیار معرف و شناخته‌شده است، یکی از منابع اصلی آزمون آکادمیک آیلتس محسوب می‌شود. با یادگیری این منبع دایره لغات شما تقویت شده و سطح مهارت ریدینگتان هم به شدت ارتقا پیدا می‌کند.
 • کتاب Vocabulary for IELTS: این منبع همانطور که از اسمش مشخص است، روی مهارت اسپیکینگ شما تمرکز دارد. یادگیری کامل این منبع جامع آیلتس، باعث می‌شود که شما دایره لغاتتان را ارتقا داده و بتوانید از آن در بخش اسپیکینگ آزمون بهره ببرید.
 • کتاب‌های Cambridge IELTS series: این مجموعه کتاب که یکی از منابع اصلی آزمون IELTS Academic است، چهار مهارت ریدینگ، رایتینگ، اسپیکینگ و لیسنینگ شما را تقویت می‌کند. یکی از نکات یادگیری این مجموعه کتاب، آزمون‌های شبیه‌سازی‌شده است، که شما را به خوبی با کم و کیف آزمون اصلی آشنا می‌کند. همچنین با استفاده از این آزمون‌ها، شما می‌توانید همه نقاط ضعف و قدرت خود را بشناسید و در جهت رفع یا تقویت آنها اقدام کنید. یک نکته مثبت دیگر درباره مجموعه کتاب‌های Cambridge IELTS series این است که با استفاده از آن شما تکنیک‌ها کاربردی و مفید زیادی را یاد می‌گیرید که به کمک آن نمره آزمون آکادمیک شما به طور قابل‌توجهی بالا می‌رود.
 • کتاب Barron’s IELTS Superpack: در این کتاب استراتژی‌هایی به شما آموزش داده می‌شود که با استفاده از آن، می‌توانید در بخش اسپیکینگ و رایتینگ در آزمون آکادمیک آیلتس عالی عمل کنید. این کتاب‌های جامع و کاربردی به روان‌ترین شکل ممکن سوژه‌های موردپرسش در آزمون آکادمیک آیلتس را به شما آموزش می‌دهد.
 • کتاب The Official Cambridge Guide to IELTS: این کتاب بسیار مهم پنج فصل مختلف دارد. در چهار فصل اول این کتاب مهارت‌های اسپیکینگ، ریدینگ، رایتینگ و لیسنینگ به شما آموزش داده می‌شود. فصل آخر به چندین آزمون شبیه‌سازی‌شده آیلتس اختصاص دارد. به این ترتیب با گذراندن این کتاب شما تکنیک‌ها و مهارت‌های اساسی برای پاسخ‌گویی به سوالات آزمون آکادمیک در چهار بخش را یاد می‌گیرید.