!

هیچ محصولی یافت نشد

محصولی برای فیلتر انتخابی شما یافت نشد.

دوره پکیج آیلتس همانطور که از اسمش مشخص است یک بسته کامل از محتواهای آموزشی است، که با آن می‌توانید آزمون آیلتس را با نمره موردنظر خود قبول شوید. این دوره شامل 5 مهارت مختلف است، که هیچ بخشی از آزمون آیلتس را برای شما ناشناخته باقی نمی‌گذارد. این دوره هیچ شباهتی به دوره‌های آموزشی زبان عمومی نداشته و تماما آموزش تکنیک و مهارت ارتقا نمره در آزمون آیلتس است.

با استفاده از این پکیج، شما از سه طریق مختلف به آزمون آیلتس مسلط می‌شوید؛ دریافت دوره‌های آموزشی، پشتیبانی آنلاین و بررسی عملکرد شما توسط مدرس و در نهایت رفع تمام اشکالات و نقطه ضعف‌های شما در بخش‌های مختلف آیلتس. نتیجه استفاده از پکیج آیلتس مایده دوست، بالا رفتن نمره آزمون آیلتس شما تا 7 یا حتی 7.5 است.

خدماتی که با تهیه پکیج آیلتس مایده دوست دریافت می‌کنید

پکیج آیلتس یک دوره آموزشی ساده نیست. شما با تهیه این پکیج خدمات زیر را دریافت خواهید کرد:

  • آموزش مهارت و تکنیک آیلتس جنرال و آکادمیک: در این دوره نمونه‌های تسک یک و تسک دو در بخش‌های ریدینگ، اسپیکینگ، لیسنینگ و رایتینگ به شما آموزش داده می‌شود. به‌علاوه تمام تکنیک‌ها و مهارت‌هایی را که لازم است شما در این بخش‌ها به دست آورید، در این پکیج وجود دارد. آموزش این دوره اصولی و همه‌جانبه است و درک درستی از موضوعات مختلف آیلتس به شما می‌دهد.
  • پشتیبانی آنلاین: قسمت دوم خدمات، پشتیبانی آنلاین از شما توسط مدرسین آکادمی مایده دوست است. شما با استفاده از پشتیبانی آنلاین می‌توانید هر لحظه با مدرسین زبده و کاربلد مایده دوست در ارتباط بوده و سوالات خود را بپرسید. همچنین امکان تعامل شما با دیگر زبان آموزان در این دوره‌ها وجود دارد.
  • بررسی عملکرد و اشکال‌گیری: مدرسین آکادمی مایده دوست عملکرد شما را در بخش‌های مختلف محتوای آیلتس بررسی می‌کنند. سپس اشکالات شما توسط مدرس موردنظر تصحیح شده و هیچ ابهامی برای شما درباره موضوع موردنظر باقی نمی‌ماند. به این ترتیب تمام نقطه ضعف‌های شما در حوزه موردنظر رفع خواهد شد.

5 مهارت‌ که در پکیج آیلتس فرا می‌گیرید

این پکیج در 5 بخش مختلف، مهارت‌ها و تکنیک‌های آیلتس را به شما آموزش می‌دهد. بخش‌های مختلف پکیج آیلتس آکادمی مایده دوست عبارتند از:

کلاس‌ آفلاین لیسنینگ آیلتس جنرال و آکادمیک

شرط استفاده بهتر از این دوره، قرار داشتن در سطح اینترمدیت یا متوسط است. این دوره شامل لیسنینگ آکادمیک و جنرال است. با استفاده از این بخش، شما می‌توانید سوالات بخش لیسنینگ آیلتس را به راحتی پاسخ دهید. در این دوره 5 ساعته انواع تکنیک‌ها و مهارت‌های بخش لیسنینگ آیلتس به شما آموزش داده می‌شود. همچنین سوالات طبقه‌بندی‌شده، آزمون‌های شبیه‌سازی شده و پشتیبانی آنلاین تنها بخشی از خدماتی است که در این بخش دریافت می‌کنید.

کلاس آفلاین اسپیکینگ آیلتس جنرال و آکادمیک

در این دوره علاوه بر آموزشی که دریافت می‌کنید، 3 نمونه اسپیکینگ شما توسط مدرس موردنظر بررسی می‌شود. این بررسی شامل تصحیح و اشکال‌گیری و همچنین ارائه راه‌حل برای رفع نقطه ضعف‌های شما در بخش اسپیکینگ آیلتس است. اسپیکینگی که در این دوره به شما آموزش داده می‌شود، هم آزمون آکادمیک و هم جنرال آیلتس را پوشش می‌دهد. در ضمن برای اینکه این دوره برای شما مفید باشد، باید در سطح متوسط یا اینترمدیت باشید.

کلاس آفلاین تکنیک رایتینگ آیلتس تسک یک جنرال

رایتینگی که شما در دوره پکیج آیلتس دریافت میکنید، شامل تسک یک جنرال است. رایتینگ تسک یک برای زبان آموزانی است که قرار است در آزمون آیلتس جنرال شرکت کنند. این تسک در 3 ساعت کلاس آفلاین به شما آموزش داده می‌شود. سپس شما می‌توانید در گروه‌های آنلاین با دیگر هنرآموزان تعامل کرده و اشکالات خود را رفع کنید. همچنین در این دوره رایتینگ‌هایی که توسط شما نگارش شده‌است، توسط مدرسان آکادمی مایده دوست تصحیح می‌شود. به این شکل عملکرد شما در بخش رایتینگ آیلتس موردبررسی قرار گرفته و همچنین اشکالاتتان رفع می‌شود.

کلاس آفلاین رایتینگ تسک دو آیلتس آکادمیک و جنرال

در این بخش 5 جلسه آموزشی به صورت آفلاین برای شما طراحی شده‌است، که البته شامل پشتیبانی آنلاین هم است. همه تکینیک‌های لازم برای پاسخ صحیح گفتن به سوالات تسک دو آزمون آیلتس جنرال و آکادمیک در این 5 ساعت به شما آموزش داده می‌شود. پس از گذراندن این دوره نمره آیلتس شما می‌تواند به 7 یا حتی 7.5 ارتقا پیدا کند.

کلاس آفلاین ریدینگ آیلتس آکادمیک و جنرال

بخش ریدینگ در آزمون آیلتس شامل 40 سوال و 3 درک مطلب است، که باید در مدت زمان یک ساعت پاسخ داده شود. درک مطلب‌های این بخش در آزمون آیلتس آکادمیک موضوعات آکادمیک داشته و در آزمون آیلتس جنرال، به موضوعات عمومی‌تری می‌پردازد. برای استفاده از این دوره باید در سطح متوسط یا اینترمدیت قرار داشته‌باشید. این دوره شامل آموزش تمام مهارت‌ها و تکنیک‌های ریدینگ موردنیاز برای موفقیت در آیلتس جنرال و آکادمیک است. سپس با استفاده از پشتیبانی آنلاین، نمونه‌های ریدینگ شما بررسی شده و اشکالتتان رفع می‌گردد.